Fermų įranga

Nepriekaištingai nuvalyti speniai su Teat Sanicleanse sistema

Automatinė spenių valymo sistema Teat Sanicleanse efektyvina darbus, taupo ūkio pinigus ir užtikrina nepriekaištingą karvių spenių švarą.

Spenių plovimo įrenginio privalumai:

  • Taupo pinigus. Naudojant spenių valymo sistemą, nebereikia popierinių rankšluosčių, medicininių preparatų bei kitų įprastų higienos priemonių. Vienkartinių priemonių atsisakymas didina darbų efektyvumą, mažina taršą ir padeda sutaupyti.
  • Naikinamos bakterijos. Dezinfekavimo metu besisukantys valymo šepetėliai padeda pašalinti pirmuosius pieno lašus, taip sunaikindami didelę dalį bakterijų, sukeliančių ligas ir bloginančių pieno kokybę. Valymo metu rankos lieka švarios, todėl mažėja rizika bakterijas pernešti nuo vienos karves kitai.
  • Greitesnis procesas. Naudojant Teat Sanicleanse įrenginį sutaupoma laiko ne tik spenių valymui, bet ir melžimui. Valymo šepetėlių masažas paskatina oksitocino išskyrimą, taip pagreitindamas melžimo procesą ir užtikrindamas geresnį pieno atidavimą.
  • Valymo metu naudojami chemikalai nepatenka į pieną.

Kaip tai veikia?

Teat Sanicleanse turi 3 šepetėlius: 2 šoniniai valymo metu sukasi ratu, masažuodami ir nuvalydami spenio šonus su šiltu vandeniu ir sanitariniu skysčiu. Trečiasis (didžiausias) šepetėlis tokiu pat būdu nuvalo spenio apačią.

Įrangą parduodame kartu su apmokymu ir montavimu.

Gamintojo puslapis: www.dairy-equipment.co

Video: youtube.com

Atsiliepimai iš Amerikos fermų: www.youtube.com

Susiję straipsniai