Fermų įranga

Nuotolinis SEMINARAS „Robotinių fermų projektavimas“. Sklandus darbas robotinėje fermoje ir senų tvartų pritaikymas

Kada: 2024 m. vasario 15 d. Laikas: 11.30-12.30 PRISIJUNGIMO prie renginio nuoroda – meet.google.com/mfy-cjed-pgn Registruokitės užpildę duomenis šioje formoje: https://forms.gle/1fBZg6a8XB8ND5Gm6 Apie pranešėją: Jouni yra architektas, užaugęs pieno ūkyje. Dirba įmonėje 4dBarn. Suprojektuota 700 tvartų, iš kurių apie 350 su melžimo robotais. Seminaras organizuojamas bendradarbiaujant su Suomijos pirmaujančia konsultantų įmone 4dBarn, kuri siūlo unikalų robotinių tvartų funkcinį dizainą, mokymus ir esamų tvartų rekonstravimo sprendimus. Suomių įmonė projektuodama fermas didžiausią dėmesį skiria gyvūnų sveikatai ir gerovei, optimaliam valdymui ir darbo efektyvumui.

Skaityti >>
bandos stebejimas, bandos valdymas, Uniform
Reprodukcijos valdymas

Kas padėjo susigaudyti naujoje veikloje (video iš ūkio)

Kompiuterinė bandos valdymo programa palengvina kasdieninę bandos priežiūrą, užtikrina savalaikę bandos rodiklių kitimo kontrolę, leidžia užfiksuoti kiekvieną kontaktą su galviju.

Skaityti >>
ruju ir sveikatingumo stebejimo sistema
Fermų įranga Reprodukcijos valdymas

Rujų ir sveikatos stebėjimas pririštoms karvėms su SenseHub sistema (video iš ūkio)

Banda yra laikoma pririšta, tačiau kartu su konsultantais suradome galimybes paleisti tas karves, kurias reikės stebėti. Sekamos ne tik rujos, bet ir sveikata, karvių šėrimasis.

Skaityti >>
verseliu laikymas, agroinfo, pieno ukis
Fermų įranga Veršeliai

Išmanus ir efektyvus veršelių laikymas | Lauko diena

Kalbėsime apie: – veršidžių planavimas, – automatinis veršelių šėrimas su automatu, – veršelių girdymas pieno pasterizatoriumi, – rujų ir sveikatingumo stebėjimas, – efektyvus bandos valdymas, – ūkio patirtis ir diskusija

Skaityti >>
bandos valdymas, agroinfo, pieno ukis
Reprodukcijos valdymas

Seminaras “Bandos valdymas. Kaip pasiekti nuolatinį gyvulių skaičiaus augimą?”

Kalbėsime apie: – nuolatinį gyvulių skaičiaus augimą bandoje
– pagrindinius bandos valdymo rodiklius ir jų sekimą -pagrindinius bandos valdymo momentus – bandos valdymo protokolus

Skaityti >>
Naujas produktas - Ankstyvojo įspėjimo apie veršelių ligas sistema.
Agroinfo

Naujas produktas – Ankstyvojo įspėjimo apie veršelių ligas sistema.

Ankstyvojo įspėjimo apie veršelių ligas sistema – aptinka veršelių ligas ankščiau;- gali būti naudojama nuo gimimo individualiame namuke;- matoma gydymo eigos sėkmė;- puiki priemonė darbuotojų kontrolei;- sutaupoma laiko ir pinigų anksti nustatant ir gydant ligas;- momentiniai pranešimai į telefoną nustačius ligą;- duomenys siunčiami į telefoną; Plačiau apie produktą >>>

Skaityti >>
Ruja, karviu stebejimas, agroinfo
Fermų įranga Reprodukcijos valdymas

Šviežiapienės karvės ir gyvulio stresas

Šviežiapienių karvių ataskaita pateikia duomenis apie visų apsiveršiavusių karvių iki 30 laktacijos dienos atrajojimą, sveikatingumo indeksą ir buvusį stresą. Streso ataskaita pateikia karvių prieš veršiavimąsi, po veršiavimosi ar bendro pobūdžio stresą, kuris identifikuojamas dėl sutrikusio atrajojimo ar ėdimo ilgesnį laiką.

Skaityti >>
verseliu auginimas, agroinfo
Fermų įranga Veršeliai

Nauja tendencija. Veršelių auginimas namelyje po du

Tyrimai patvirtina, kad veršeliai laikomi poroje vystosi geriau nei laikomi individualiuose nameliuose. Vėliau, kai šie veršeliai yra perkeliami į didesnes grupes, jie lengviau pritampa, pasižymi geresniu socialiniu elgesiu, geresniu pašarų vartojimu ir geresniu augimu. Tai savo ruožtu lemia karvių, kurios veršiavosi pirmą kartą, didesnį primilžį.

Skaityti >>
sencehub, rujos, agroinfo, karve nerujoja
Fermų įranga Reprodukcijos valdymas

Bandos sveikata. Kaip laiku pastebėti susirgimus

Stebėdami karvių atrajojimo laiką, matysite karvių ėdimo įpročius ir kaip jos pasiilsi. Sumažėjęs atrajojimo laikas parodo pašaro ėdamumo sumažėjimą. Turėdami šią informaciją galėsite pagerinti šėrimo valdymą ir sumažinti patiriamą stresą.

Skaityti >>
Fermų įranga Veršeliai

Fermų projektavimas. Ferma tai tik melžiamų karvių tvartai

Fermų projektavimas nuo pat projektavimo proceso pradžios turėtų, idealiu atveju, apimti visas fermoje laikomas gyvulių grupes. Realybėje dažnai nutinka kitaip. Projektuojamos melžiamų karvių vietos, o dėmesys telyčių, užtrūkusių karvių, veršelių poreikiais atidedamas vėlesniam laikui.

Skaityti >>