Fermų įranga Reprodukcijos valdymas

Greiti sprendimai su RKU-10 ultragarso aparatu

Siekiant pelningo pieno ūkio, reprodukcijos valdymas turėtų būti vienas svarbiausių uždavinių. Deja, apie  šioje srityje padarytas klaidas dažnai sužinome tik po keletos mėnesių ar net metų, kai pradeda gimti veršeliai ar sumažėja karvės produktyvumas. Kad išvengtumėte pelno praradimo, rekomenduojame įsigyti RKU-10 ultragarso aparatą, su kuriuo jau po 30-35 dienų nuo sėklinimo galėsite įvertinti veršingumą ir pamatyti, kurios karvės yra neveršingos.

Sutaupyti pinigai. Netirdami karvės veršingumo ultragarso aparatu, jūs daugiau pinigų išleidžiate spermai, vaistams, veterinaro paslaugoms bei rizikuojate, kad karvė ateityje duos mažiau pieno. Ilgiau nei 380 dienų užsitęsęs veršiavimosi intervalas iš jūsų ūkio atima 3 eurus per dieną.

Itin ryškus ekranas. RKU-10 išsiskiria itin ryškiu, 5,7 colių (14,4 cm) įstrižainės LED ekranu, leidžiančiu greičiau įvertinti karvės veršingumą ir pamatyti pavojaus signalus.

Embriono amžiaus ir gyvybingumo nustatymas. Embrionas dažniausiai žūsta iki 45 dienos. Laiku tai pastebėjus, galima karvei skirti tinkamą gydymą. Tuo metu tikslaus embriono amžiaus nustatymas padeda laiku užtrūkinti karvę. Per anksti arba per vėlai užtrūkinus karvę, tai daro neigiamą įtaką jos produkcijai, sveikatingumui, reprodukcijai ir gimusio veršelio gyvybingumui.

Sutrikimų pastebėjimas. Ultragarsas padės jums laiku pastebėti akimi nematomus karvės negalavimus ir lengviau apsispręsti, ką su tokiu gyvuliu daryti: brokuoti, palikti bandoje ar skirti specialų gydymą Pavyzdžiui, kiaušidžių cistų turinčios karvės pasižymi nereguliaria ruja arba gali visai nerujoti, tačiau jos dažniausiai yra labai produktyvios, todėl iš bandos jų šalinti nerekomenduojama. Slaptais gimdos uždegimais sergančios karvės sunkiai apsivaisina, todėl pirmiau reikėtų jas išgydyti, o tik tada sėklinti.

Savo klientams siūlome įsigyti RKU-10 ultragarsą. Prietaisas puikiai tinka tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams, turi puikią ekrano rezoliuciją, nuotraukų saugojimo funkciją.

RKU10
Kokiems gyvuliams tinka? Karvėms, arkliams, avims
Ekranas 5,7 LCD
Baterijos veikimo laikas Iki 6 val.
Svoris 1,1 kg
Kilmės šalis Kinija
Jungtis Video, USB

      

Apie produktą: youtube.com

Privalumai: youtube.com

Diagnozuojamas karvės vaisingumas: youtube.com

Naudingas straipsnis: “Ankstyvas veršingumo nustatymas. Kokia nauda?”

Susiję straipsniai