Technologinis fermų projektavimas

Kas yra technologinis fermų projektavimas? Tai projektas prieš projektą. Prieš statant tvartus pirmi padirbėja technologai, o po jų architektai. Architektai perkelia technologų sprendimus į statybininkams suprantamą formatą.

Mes esame technologai

Pagalbos telefonai

Susisiekite:  +370 628 21289, mindaugas@agroinfo.lt

Serviso telefonas:  +370 656 30168

Jeigu ketinate vykdyti plėtrą arba naują statybą patarsime Jums:

Turime kompetenciją ne tik melžiamų karvių grupių išdėstyme. Puikiai žinome ir suprantame poreikius ir visų nemelžiamų gyvulių grupių:

Taigi Technologiniame fermos projektavime išpildysime visų būsimų  objekto gyventojų poreikius. Mūsų sprendimai yra paprasti, taupūs ir funkcionalūs.  Esame susikaupę į patogų gyvenimą gyvuliams ir patogų darbą žmonėms.

Apie gyvulius

Suteiktas gyvuliams patogumas atsimoka gera gyvulių sveikata ir aukštu produktyvumu. Gera sveikata taupo išlaidas, aukštas produktyvumas kelia pajamas.  Mūsų užduotis pastatus, įrangą išdėstyti taip, kad gyvulių srautas būtų sklandus, procesai netrukdytų gyvuliams ilsėtis, ėsti, gerti ir atlikti kitas gyvybines funkcijas.

Apie žmones

Jeigu darbuotoją kasdien pastatysime prieš dilemą – padaryti darbą lengvai ir patogiai, ar padaryti darbą tinkamai, tai vėliau ar anksčiau nugalės patogumas.

Darbuotojas kasdien pasirinks darbą atlikti tinkamai, tik tuo atveju, jeigu tinkamas darbo atlikimas ir bus pats patogiausias iš visų įmanomų būdų.

Todėl pats patogiausias būdas turi būti ir pats tinkamiausias būdas atlikti darbą. Visais kitais atvejais darbuotojas pasirinks patogumą.

Projektuosime ir bandą

Mūsų supratimu technologinis fermų projektavimas apima ir bandos viziją.

Įvertinsime, kokiame reprodukciniame būvyje yra Jūsų banda. Numatysime jos augimo greitį. Jeigu banda dėl kurių nors priežasčių neauga, rasime tas priežastis ir patarsime, kaip jas pašalinti. Apskaičiuosime bandos plėtros etapus, kad banda didėtų darnoje su objekto plėtra.

Kaupiame patirtį ūkių plėtros srityje nuo 2009 metų. Giliname savo žinias įvairiose šalyse ir ūkiuose. Pasidalinsime savo kompetencija su jumis.

Susisiekite:  +370 628 21289, mindaugas@agroinfo.lt

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

    Svetainė apsaugota reCAPTCHA ir the Google
    Privacy Policy and
    Terms of Service apply.