Greitas veršelių šėrimas su Holm&Laue MilkTaxi

Veršelių šėrimas tampant sunkius kibirus ir bandant apskaičiuoti reikiamas ingredientų proporcijas liko praeityje. Holm&Laue MilkTaxi pieno pasterizatorius efektyvina ūkio darbus, pašalina žmogiškų klaidų tikimybę bei taupo pinigus.

Sveikesni veršeliai. Sandari MilkTaxi sistema apsaugo talpoje esantį mišinį nuo bakterijų ir nešvarumų, taip užkertant kelią veršelių negalavimams bei veterinarinėms išlaidoms. Sveiki ir gerą imunitetą turintys veršiai ateityje kelia mažiau problemų, tapę karvėmis duoda daugiau pieno ir taupo ūkio pinigus.

Nepriekaištingas mišinys. Dėl viso paviršiaus šildymo pienas pasterizatoriaus viduje pašyla greitai ir tolygiai, išvengiant staigių temperatūros šuolių. 250 vatų maišytuvas vos per kelias sekundes sumaišo pieno miltelius, nepalikdamas jokių gumulėlių. Maišytuvas palaiko tolygų šildymo procesą naudodamas trumpus maišymo intervalus. Pasterizacijos metu panaikinama iki 99,5 % bakterijų.

Patogus naudojimas. MilkTaxi turi 9 šėrimo programas, leidžiančias individualiai parinkti mišinio kiekį kiekvienam veršeliui. Speciali rankena su nuotoliniu pulteliu suteikia galimybę gyvulius šerti atitolus 10 metrų nuo MilkTaxi talpos, o įtaisyti ratukai palengvina pasterizatoriaus pergabenimą iš vienos vietos į kitą. Už papildomą kainą galima įsigyti MilkTaxi su elektrine važiuokle.

Šėrimo laiko programavimas. Pieno pasterizatorių galima nustatyti taip, kad anksti ryte darbuotojas rastų jau sumaišytą ir iki reikiamos temperatūros pašildytą mišinį. Tereikia iš vakaro sudėti reikiamus ingredientus ir nustatyti laiką, kada mišinys turi būti paruoštas.

Smart Mix funkcija. Papildomai galite įsigyti MilkTaxi su integruota Smart Mix funkcija, kuri pravers naudojant pieno miltelius. Sistema automatiškai apskaičiuoja, kokiomis proporcijomis reikia maišyti pieną ir pieno miltelius bei parodys, kokios ir kiek medžiagos dar trūksta mišinyje. Tai leis išvengti žmogiškų klaidų ir užtikrins, kad veršeliai visuomet gaus tinkamos kokybės davinį.

Platus pasirinkimas. Norėdami įsigyti MilkTaxi, galite rinktis iš kelių galimybių, labiausiai atitinkančių jūsų ūkio poreikius. Pasterizatorius gali būti su arba be elektrinės važiuoklės; 100 l, 150 l bei 260 l talpos. Smart Mix funkcija taip pat yra pasirenkama.

Įrangą parduodame kartu su apmokymu, kaip ja naudotis.

Norėdami gauti daugiau informacijos, skambinkite:

Tautvydas Eidukaitis +370 601 60167

Gamintojo puslapis: holm-laue.de

Gamintojo nuotraukos: