Grupiniai veršelių nameliai

Vis daugiau Lietuvos ūkininkų vietoje naujo veršelių tvarto renkasi pigesnį ir efektyvesnį sprendimą – grupinius galvijų namelius. Lengvai surenkami ir transportuojami nameliai užtikrina optimalią oro cirkuliaciją ir komfortišką temperatūrą tiek vasarą, tiek žiemą. Natūraliomis sąlygomis augantys veršeliai greičiau pasiekia reikiamą svorį, jų imunitetas būna stipresnis.

Sveikas mikroklimatas

Unikali ventiliacinė sistema. Igloo forma užtikrina idealią ventiliaciją: aplink namelį pučiantys vėjai sukuria neigiamą slėgį aukščiausiame taške, todėl tvankus oras lengvai pasišalina iš namelio vidaus. Jo viršuje esančios angos  12 kartų mažesnės nei durys, pro kurias įeina veršeliai, todėl oro greitis viduje yra labai mažas. Tokiu būdu veršelių poilsio vieta išlieka apsaugota nuo skersvėjų ir užkerta kelią stresui bei sergamumui.

Visada tinkama temperatūra. Speciali Igloo danga užtikrina maksimalų saulės šviesos atspindėjimą. Dėl šios priežasties temperatūra namelyje neįkaista ir užtikrina vėsią poilsio aplinką net ir karštomis vasaros dienomis.  Žiemos metu temperatūra namelių viduje yra panaši kaip ir lauke, todėl veršeliai neprakaituoja.

Lankstus problemų sprendimas

Greitas įrengimas. Dviem žmonėms pastatyti Igloo namelį užtrunka tik 2 valandas. Specialiai pritaikytos, iš anksto pragręžtos detalės ir lengvai suprantamos montavimo instrukcijos yra viskas ko reikia, kad įrengimo darbai nesukeltų sunkumų.

Mobilūs arba nuolatiniai veršelių nameliai. Pasikeitus ūkio poreikiams, Igloo namelius galima lengvai perkelti iš vienos vietos į kitą ar, esant poreikiui,  transportuoti į valymo vietą.

Tinka plečiant jau turimus tvartus. Jeigu norite išnaudoti jau turimus tvartus ir Igloo namelių kiemelius apsaugoti nuo lietaus, tiesiog plačiai atverkite tvartų duris. Tokiu būdu sutaupysite pinigus, kuriuos tektų skirti brangiam tvarto perstatymui, o papildomą vietą galėsite skirti ūkio technikai.

Vokiškų namelių duomenys: 

Rekomenduojamas veršių sk. 14
Poilsio zona apie 14 m²
Ilgis/ Plotis/ Aukštis 3,9 m / 4,4 m / 2,2 m
Įėjimo aukštis 1,40 m
Talpa apie 20 m³
Svoris 220 kg
Medžiaga Rankiniu būdu laminuotu stiklo pluoštu sustiprintas plastikas
Standartinė įranga 4 oro išleidimo gaubtai, transportavimo kabliukas

Įrangą parduodame kartu su montavimu.

Gamintojo puslapis: holm-laue.de

Nuotraukos iš Lietuvos ūkių:

Gamintojo nuotraukos: